Strony związane z hasłem 'AGENCJA TŁUMACZEŃ':

 • Agencja Tłumaczeń »

  Nasza agencja tłumaczeń specjalizuje się w tłumaczeniach najczęściej ściśle specjalistycznych. Nie jednokrotnie zdarza się nam otrzymać zlecenie wykonania tłumaczenia pisemnego kilkuset stron do 2 dni lub nawet na następny dzień pracy. Są to liczby dla jednego człowieka tłumacza wręcz zabójcze i po prostu nierealne.
  Chcąc sprostać wymaganiom terminowym jakie stawiają nam klienci, powierzający dokumenty do przetłumaczenia w duże projekty tłumaczeniowe angażujemy od kilku do kilkunastu tłumaczy.
  Muszą to być osoby doskonale znające się, potrafiące pracować w zespole pod presją czasu. Tylko w ten sposób można wykonać szybkie tłumaczenie bez utraty jednocześnie jakości, która przecież jest bezcenna i zdecydowanie najważniejsza.

  Data dodania: 23 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • TŁUMACZENIA MEDYCZNE »

  Jesteśmy firmą, która zajmuje się tłumaczeniem tekstów medycznych oraz świadczeniem usług językowych w dziedzinie medycyny (w tym internetowych i standardowych kursów językowych z zakresu języka medycyny), przeznaczonych dla osób indywidualnych związanych z profesją medyczną oraz dla firm medycznych i farmaceutycznych.

  Data dodania: 03 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Agencja Tłumaczeń Kraków »

  Agencja Tłumaczy Zawodowych ABC LINGUA oferuje profesjonalne tłumaczenia pisemne: techniczne, specjalistyczne i zwykłe. Tłumacze wykonujący tłumaczenia techniczne i specjalistyczne oprócz bardzo dobrej znajomości języka ojczystego i języka obcego posiadają fachową wiedzę z jednej lub kilku dziedzin nauki oraz wieloletnie doświadczenie w zakresie wykonywania tłumaczeń konkretnego rodzaju tekstów.

  Data dodania: 04 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia »

  Biuro Tłumaczeń BASTA.Do każdego zlecenia jakie nam zostaje powierzone podchodzimy indywidualnie. Tłumaczenia ustne i pisemne na najwyższym poziomie. Każdy nasz Klient jest dla nas tak samo ważny, dzięki czemu nasza praca jest nie tylko efektywna, ale i efektowna.

  Data dodania: 09 01 2010 · szczegóły wpisu »