Strony związane z hasłem 'dolny śląsk':

 • Karpacz atrakcje »

  Chcesz spędzić przyjemnie czas w mieście położonym u podnóża gór? Karpacz jest więc dla Ciebie idealnym miejscem. W naszym serwisie znajdziesz ogólne opisy najważniejszych atrakcji oraz obiektów turystycznych miejscowości i jej okolicach. Właściciele obiektów noclegowych mogą zgłaszać propozycję ofert za pomocą formularza, znajdującego się na stronie.

  Data dodania: 12 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Noclegi dla pracowników Firm »

  Noclegi dla pracowników firm, Wrocław. Oferujemy do wynajęcia pokoje pracownicze. Do dyspozycji posiadamy 36 miejsc noclegowych w pokojach 6-cio osobowych. Każdy pokój posiada kabinę prysznicową, stół oraz krzesła, telewizor LCD, czajnik. Obiekt znajduje się w dzielnicy Krzyki.

  Data dodania: 06 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia AutoCAD Wrocław »

  Pełna oferta szkoleń z komputerowego wspomagania projektowania, dostępnych dla wszystkich zainteresowanych. Oferujemy szkolenia z obsługi oprogramowania: 3ds Max, Revit, Inventor, AutoCAD. Kompleksowa obsługa klientów w zakresie sprzedaży, wdrożenia i przeszkolenia z programów do komputerowego wspomagania projektowania firmy Autodesk. W naszej firmie kierujemy się celami i potrzebami naszych klientów dostarczając im najbardziej nowoczesne i niezawodne narzędzia do projektowania.

  Data dodania: 07 04 2010 · szczegóły wpisu »